Apartamenty już od 250 zł za noc

Wybijająca się ponad korony drzew zamkowa wieża, dopełniająca pięknego krajobrazu, magiczny, rozciągający się wkoło, ponad trzystuletni park w stylu angielskim… W tak malowniczym otoczeniu znajduje się Pałac Osowa Sień. Dzięki temu miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku z bliskimi, jak i organizacji większych przyjęć, także tych biznesowych. 

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sal, a także organizowanych przez nas wydarzeń w Pałacu.

 

the dining room table in palace osowa sien

Konferencje i przyjęcia okolicznościowe

Zaplanuj swoje kolejne biznesowe spotkanie lub przyjęcie u nas. Rozkoszować się tu będziesz unikatową atmosferą miejsca, która sprawi, że zaproszeni przez Ciebie goście długo będą wspominać to wydarzenie.

Jesienią oraz zimą oferujemy specjalne oferty – od poniedziałku do czwartku zniżka 18%! Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

a Christmas place setting at a festive dining table

Pałacowe Święta…

Spędź najbliższe Święta Bożego Narodzenia w Pałacu Osowa Sień. Zadzwoń już dziś, aby zarezerwować magiczne 4 dni w naszym zamku. Zapewniamy uroczystą kolację, a także świąteczne, niespieszne śniadania.

Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

the star filled sky above the palace at osowa sign's main tower

Świętuj Nowy Rok w Pałacu Osowa Sień!

Pozwól sobie na ucieczkę od zgiełku miasta i chłoń czar, który roztacza się w naszym Pałacu, podczas gdy my zadbamy o niezapomnianą celebrację Nowego Roku.

Zarezerwuj magiczny, czterodniowy pobyt, którego czar będzie dopełniony wystawną ucztą oraz wyśmienitym szampanem, serwowanym na zamkowej wieży.Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

yoga matt in the palace ballroom at osowa sien

Nowy Rok – Nowy sposób na zdrowy wypoczynek – JOGA w Pałacu

Postanowienia noworoczne nigdy wcześniej nie były tak łatwe do zrealizowania!

Rozpocznij ten rok od zadbania o siebie. Zajęcia jogi w pięknej, pałacowej sali, fantazyjne, a przy tym zdrowe, śniadania inspirowane kuchnią śródziemnomorską, a do tego szeroki wybór ekologicznych win. To idealny sposób na wejście w Nowy Rok z nową, zdrową energią. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

+48 794 341 846