Apartamenty już od 250 zł za noc

Wybijająca się ponad korony drzew zamkowa wieża, dopełniająca pięknego krajobrazu, magiczny, rozciągający się wkoło, ponad trzystuletni park w stylu angielskim… W tak malowniczym otoczeniu znajduje się Pałac Osowa Sień. Dzięki temu miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku z bliskimi, jak i organizacji większych przyjęć, także tych biznesowych. 

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sal, a także organizowanych przez nas wydarzeń w Pałacu.

 

walentynki palac osowa sien

Walentynki w

Pałacu Osowa Sień

Oferta ważna od 14.02 do 17.02.2019

Ucieknij od zgiełku wielkiego miasta i przyjedź na wieś, aby świętować Walentynki w spokojnej, eleganckiej i romantycznej atmosferze. Oferta na dwie lub trzy noce zawiera wino z prywatnej pałacowej piwniczki, relaksujący masaż oraz romantyczną kolację dla dwojga. Spiesz się, zostało tylko kilka apartamentów. Kliknij tutaj po więcej informacji…

yoga matt in the palace ballroom at osowa sien

Nowy Rok – Nowy sposób na zdrowy wypoczynek – JOGA w Pałacu

Postanowienia noworoczne nigdy wcześniej nie były tak łatwe do zrealizowania!

Rozpocznij ten rok od zadbania o siebie. Zajęcia jogi w pięknej, pałacowej sali, fantazyjne, a przy tym zdrowe, śniadania inspirowane kuchnią śródziemnomorską, a do tego szeroki wybór ekologicznych win. To idealny sposób na wejście w Nowy Rok z nową, zdrową energią. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

+48 794 341 846