Wybijająca się ponad korony drzew zamkowa wieża, dopełniająca pięknego krajobrazu, magiczny, rozciągający się wkoło, ponad trzystuletni park w stylu angielskim…

W tak malowniczym otoczeniu znajduje się Pałac Osowa Sień. Dzięki temu miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku z bliskimi, jak i organizacji większych przyjęć, także tych biznesowych. 

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sal, a także organizowanych przez nas wydarzeń w Pałacu.

 

yoga salon.jpeg

Zajęcia jogi, relaks, sauna, balsam dla duszy i ciała w sercu polskiej wsi

Zabierz ze sobą swoich rodziców, rodzeństwo lub przyjaciółkę do naszego pałacu na wsi, aby zrelaksować się i odpocząć. Będąc tu, wycisz umysł w ogrodach angielskich, ćwicz jogę w naszym salonie medytacji i zadbaj o ciało i duszę w naszym uroczym spa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj

spa place osowa sien hotel

W Pałacu Osowa Sień zostanie otwarte prywatne spa!

Aby móc rozpieszczać naszych gości, w zimie 2018 roku rozpoczeliśmy spełnianie marzenia o wprowadzeniu do oferty prywatnego spa. Wielkie otwarcie zaplanowane jest na jesień 2019 roku, a w spa będzie można znaleźć saunę fińską, prysznic z deszczownicą, miejsce do relaksu oraz pokój do masażu. Podczas pobytu w Pałacu, będzie możliwość zarezerwowania jednogodzinnej prywatnej sesji, która pozwoli na pełen relaks.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jako pierwsi (i wziąć udział w wyjątkowym tygodniu otwarcia spa), prosimy o zostawienie adresu e-mail w komentarzu, w celu przesłania dodatkowych informacji.

794 341 846