Wybijająca się ponad korony drzew zamkowa wieża, dopełniająca pięknego krajobrazu, magiczny, rozciągający się wkoło, ponad trzystuletni park w stylu angielskim…

W tak malowniczym otoczeniu znajduje się Pałac Osowa Sień. Dzięki temu miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku z bliskimi, jak i organizacji większych przyjęć, także tych biznesowych. 

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu sal, a także organizowanych przez nas wydarzeń w Pałacu.

 

fall+time+weekend+yoga+retreat+to+get+inspired

Weekend z Jogą powraca!

Przywróć dobre samopoczucie - umysłu, ciała i duszy w sercu malowniczej, polskiej wsi.

Przyjedź do naszego pałacu na intymny weekend z medytacją i odnową, i zabierz ze sobą rodziców, rodzeństwo lub przyjaciół. Weekend z jogą jest dedykowany osobom na każdym poziomie zaawansowania, a także dla początkujących. Nasza oferta obejmuję zajęcia z jogi Vinyasa (prowadzone przez Roksanę z ROXI YOGA), wygodne zakwaterowanie oraz inspirowane powolnym życiem doświadczenie kulinarne.

Następny Weekend z Jogą: 29 listopada – 1 grudnia

Kliknij tutaj po więcej szczegółów

custom+finish+sauna+in+the+cellars+of+the+castle

Prywatna Sauna została otwarta w naszym pałacu!

W zimie 2018 roku, zaczęliśmy spełniać nasze marzenie o prywatnej, pałacowej saunie, aby móc rozpieszczać naszych gości. Obiekt jest już otwarty i mieści się on pod pięknie odrestaurowanymi sklepieniami z czerwonej cegły. Pałacowe spa składa się z sauny fińskiej, kabiny prysznicowej z deszczownicą, salonem i pokojem do masażu. Podczas pobytu w pałacu, istnieje możliwość zarezerwowania jednogodzinnej prywatnej sesji w spa dla własnej uciechy, podczas, której nie trzeba się dzielić tą sielankową przestrzenią z nikim innym. Aby uzyskać więcej informacji o ofercie spa i masażu, prosimy o kontakt przez e-mail Matt@palacosowasien.pl

Świętuj w pałacu przy romantycznej kolacji dla dwojga

Świętuj w pałacu przy romantycznej kolacji dla dwojga

Planują państwo coś wyjątkowego na szczególną okazję? Urodziny, oświadczyny, rocznicę ślubu? Chcą państwo, aby było to niezapomniane przeżycie?

Chętnie pomożemy.

Nasz dyskretny i profesjonalny zespół, chętnie podejmie się stworzenia magicznej atmosfery w Pałacu Osowa Sień, która będzie wspominana z uśmiechem przez całe życie. Prosimy o przesłanie swoich życzeń na adres e-mail Matt@palacosowasien.pl, a my zajmiemy się resztą.

+ 48 794 341 846