Weekend z Jogą: 29.11- 01.12.2019

yoga instructor in yoga studio

Jesień to pora przemiany i odnowy. To inspirujący czas w roku, która promuje wewnętrzną refleksję; podsumowanie bieżących osiągnięć, a jednocześnie pozostawienie ich za sobą  w oczekiwaniu na nadchodzący rok.

Pomimo świeżego powietrza, które zapewnia chwile na wzięcie głębszego oddechu, może to być trudna pora roku, ponieważ ukochane lato już przeminęło, a zima jest wciąż przed nami. Stres związany z pracą, szkołą i zajęciami pozalekcyjnymi zaczyna narastać, a zgiełk życia codziennego z każdym dniem obniża poziom energii.

To wszystko sprawia, że odliczamy dni do naszego listopadowego Weekendu z Jogą - chwilą, by oddać się prostym przyjemnościom, celebrować kulturę wolnego życia i przywrócić nasze dobre samopoczucie (dużo jogi i odrobinę magii), zanim nadejdzie zima.

Jeśli mają Państwo ochotę, aby wyrwać się z codziennej monotonii i zaczarować choć na chwilę swój umysł, ciało i duszę, to idealny moment, aby dołączyć do nas w Pałacu Osowa Sień na weekend 29 listopada do 1 grudnia.

Weekend z jogą i odnową to idealny sposób dla początkujących, aby:

·       Znaleźć inspirację i ożywić swoją kreatywną stronę

·       Zrelaksować się podczas długich spacerów, uprawiania jogi w magicznej scenerii i odprężając się w saunie

·       Zbudować relację z przyjacielem lub z partnerem 

Plan:

Piątek 29 listopada 2019 (Dzień 1): 

·       15:00 Zameldowanie

·       16:00 Otwarcie salonu

Rozkoszuj się rozpalonym ogniem w kominku podczas delektowania się powitalnym napojem. Owoce w czekoladzie i inne, zaspokajające kubki smakowe, słodkie przysmaki będą w ofercie podczas tego weekendu, więc zaopatrz się w dobrą książkę i rozgość się w naszym salonie podczas tego przyjemnego popołudnia. 

·       19:00 Powitalna kolacje i wieczór zapoznawczy 

Spotkanie i powitanie w salonie będzie oficjalnym rozpoczęciem weekendu. Kolacja będzie podana w formie szwedzkiego stołu w pałacowej jadalni z widokiem na ogród. Wszystkie posiłki będą starannie przygotowywane zgodnie z filozofią slow food „dobrego, zdrowego i odżywczego jedzenia”. W ten sposób pożywienie powinno być czymś więcej niż tylko środkiem do zaspokojenia głodu. Posiłki powinny być zdrowe, zapewniając jednocześnie jakość i zrównoważony rozwój - z naciskiem na wspieranie lokalnych mikroproducentów, którzy przyczyniają się do tej ideologii. Dzięki tej filozofii, zapewnimy pyszną kolację inspirowaną smakami kuchni indyjskiej, w miarę możliwości z wykorzystaniem lokalnych produktów. Wszelkie zapotrzebowanie dietetyczne może być dostosowane do potrzeb gości. Prosimy o wiadomość w związku z jakąkolwiek nietolerancją żywieniową podczas procesu rezerwacji. 

·       20:00 – 22:00 Sauna i relaks

Po kolacji zapraszamy na relaks w naszej, specjalnie zaprojektowanej, fińskiej saunie. W saunie będą mogli się Państo zrelaksować przy spokojnych dźwiękach, gdyż zapraszamy naturę do środka łącząc doznania z cudowną aromaterapią i śpiewem ptaków.  

Sobota, 30 listopada 2019 (Dzień 2): 

·       8:30 – 10:00 Śniadanie

·       10:00 – 12:30 Czas wolny

Wykorzystaj w pełni jesienne powietrze i wybierz się na refleksyjny spacer wzdłużSt. James Way (która jest tuż przed naszym pałacem).

·       12:30 - 13:30 Obiad

·       13:30 – 14:00 Wprowadzenie do filozofii Jogi Vinyasa

·       14:00 – 15:00 Spokojna Joga w salonie Jogi i Medytacji 

·       15:00 – 15:30 Przerwa

Czas wolny: rozkoszuj się kubkiem gorącej, zielonej herbaty, aromatycznej chai, lub spróbuj naszych wegańskich specjalnych napojów takich jak  latte klonowo-migdałowe!

·       15:30 – 17:30 Warsztaty z masażu 

Bogunia, współpracująca z nami masażystka, nauczy Państwa jak samemu w domu rozluźnić napięte mieśnie i rozmasować strategiczne partie. 

·       17:30 – 18:00 Przerwa

·       18:00 – 19:00 Joga

Joga dla par i przyjaciół, praktykowana w dwójkach – łączy i wprowadza nowe doświadczenie podczas nauki zabawnych pozycji, które wyglądają świetnie i wprawiają w dobry nastrój.

·       19:00 - 20:30 Kolacja

·       20:30 - 22:00 Sauna i otwarcie salonu

Niedziela, 1 grudzień (Dzień 3):

7:30 – 8:30 Power Joga

9:00 – 10:30 Śniadanie 

13:00 Wymeldowanie

Cena w przedsprzedaży (cena wzrośnie po 15 października)

Cena zawiera zakwaterowanie (pokój dla dwóch osób), wyżywienie i wszystkie wymienione wyżej aktywności.

Apartament Premium z balkonem (40 – 55m²) 945 PLN / osoba - tylko dwa apartamenty dostępne

Apartament Deluxe (40m²+, apartament dwupiętrowy) – 795 PLN / osoba – tylko trzy apartamenty dostępne

Apartament Standard (35 – 40m²) – 695 PLN / osoba

Apartament Junior (30m²) – 645 PLN / osoba

Zarezerwuj przed 15 października, a bezpłatnie otrzymasz wyższej klasy apartament; Rezerwując Apartament Junior otrzymasz Apartament Standard, a Apartament Deluxe zostanie zamieniony na Apartament Premium z balkonem!

ps. – rezerwujesz apartament dla siebie i dla swojej przyjaciółki lub drugiej połówki? Dzięki temu otrzymasz trzecią noc (niedziela, 1 grudnia) za darmo!

 

 

 

 

Matt ChojnackiComment