Ciesz się magicznymi świętami Bożego Narodzenia w naszym polskim zamku

bozo narodzenia

Choć może to być szczyt lata, gdy temperatury w Polsce sprawiają, że nawet kraje śródziemnomorskie się rumienią - nie jest zbyt wcześnie, aby rozważyć twoje plany świąteczne.

W rzeczywistości sporo osób już ma - zostawiając nas z zaledwie 5 apartamentami na tegoroczny sezon wakacyjny. Więc na co czekasz? Przyjedź do Osowej Sien i dołącz do nas, gdy kładziemy korytarze, rozmyślamy o winie i słuchaj kolęd w korytarzach, gdy ogień trzaska w salonie.

Zadzwoń do domu polskiej wsi na Boże Narodzenie

Pałac w Osowej Sien, pierwotnie XIX-wieczny niemiecki zamek arystokratyczny, czeka na ciebie i twoich - współczesnych podróżników - i został tak przygotowany; z pluszowymi pościelami, wysokogatunkowymi napojami, domowymi przysmakami i subtelną, ale elegancką atmosferą, która jest równie autentyczna, co czarująca.

  Nasze rozbudowane i indywidualnie zaprojektowane apartamenty zostały ponownie zaprojektowane w obrębie zamku. Każdy z nich może pomieścić 1-4 gości, oferując luksusowe łazienki (z podgrzewaną podłogą), wysokiej jakości pościel z satynowej bawełny, aneks kuchenny lub spiżarnię oraz salon, który można nazwać własnym w tym sezonie wakacyjnym.

Wśród nich jest przytulny apartament Leonie, delikatna komora Blumen dla wieży Magritte i luksusowe kwatery Venezianischer Verführung.

Apartamenty dwupoziomowe są wyceniane indywidualnie, od 400 PLN / noc. Dla grup cena wynosi od 175 / osobę / noc.

Codzienne zimowe zakwaterowanie obejmuje pyszne śniadanie, składające się zarówno z lokalnych, jak i najlepszych europejskich składników, WiFi i parkingu.

* wymagany minimalny pobyt na 2 noce

Niezapomniane wrażenia z niekończącymi się możliwościami

Podczas pobytu warto udać się do piwnic zamkowych, aby skosztować znakomitych win z naszych prywatnych sklepów - a może wolisz pokój tawerny przylegający do ryczącego ognia.

Przy takiej okazji oczekuj sesji obejmującej: • Porady ekspertów na temat smaku wina • 3 x 100 ml wina do degustacji dla każdego gościa • Kanapki w połączeniu z każdym winem • Wyłącznie korzystanie z piwnicy i tawerny (z fortepianem i kuchenka na wieczór) • Możliwość zakupu dodatkowych butelek wina po preferowanej cenie.

Nasze uroczyste sesje winne są dostępne za 79 PLN / osobę. Prywatne degustacje piwa rzemieślniczego można zorganizować podobnie. Koszt od 59 PLN / osobę. Wymagana jest grupa minimum 4 osób, a wszystkie degustacje należy rezerwować z wyprzedzeniem.

Wyposażenie ·

 • Wieża zamkowa z 3 mini-salonami i 25 km, widok 360 stopni

 • Wielki salon z kominkiem

 • Czytanie zakątków

 • Salon jogi i medytacji z widokiem na ogród

 • 4 ha ogród

 • Piwnica na wino

 • Pokój tawerny

 • 2 fortepiany (do użytku gości)

 • Pralnia (na życzenie)

 • WiFi

 • Parking

 • Pokój gier dla dzieci… i wiele innych

Zajęcia i posiłki

A jeśli masz ochotę na spokojną aktywność grupową bez zbytniego zamieszania i rozmyślań (wszyscy jesteśmy tutaj o powolnym życiu tutaj), czy możemy zaproponować przejażdżkę bryczką po pobliskim mieście lub lesie? Wagony będą podnosić i wysyłać przed pałacem. W naszej kuchni można zamówić przekąski za cenę nominalną (z serami rzemieślniczymi, owocami i kanapkami). Przewóz trwa 2 godziny i kosztuje 375 PLN / grupa (maksymalnie 8 osób, z wyłączeniem koszyczka).

Jeśli szukasz dodatkowych atrakcji, daj nam znać, a pomożemy w organizacji (znamy wszystkie najlepsze miejsca i rzeczy do zrobienia).

Jeśli chodzi o lunch, zachęcamy do wycieczek do pobliskich miast. Ponieważ nasza kuchnia będzie zajęta przygotowywaniem wieczoru, lunch można zjeść w lokalnej restauracji lub przynieść ze sobą jedzenie, ponieważ wszystkie apartamenty mają jadalnie i lodówki, naczynia i sztućce.

Jak na wieczory, upewnimy się, że jesteś dobrze odżywiony.

Ustalenia obiadowe

3-daniowe kolacje są dostępne w cenie 95 PLN / osobę w zwykłe dni (tj. 23 grudnia, 27 grudnia) i należy je zamówić z wyprzedzeniem.

Z okazji świąt mamy następujący program:

24 grudnia 2019 r. Święto wieczorowe chrystusa

Nowoczesne spojrzenie na klasyczne menu polskie (rybne i wegetariańskie): 159 PLN / osobę

25 grudnia 2019 r. Święto Bożego Narodzenia

Z kuchnią grecką będziemy kusić twoje kubki smakowe szeroką gamą dań typowych dla śródziemnomorskiej kolacji bożonarodzeniowej: 139 PLN / osoba

26 grudnia 2019 r. Kolacja St. Stephen's Day

Menu inspirowane mieszanką obfitych zimowych klasyków: 119 PLN / osoba

* dzieci 0-2 są bezpłatne, a osoby w wieku 3-9 lat płacą tylko 75% ceny powyżej.

Jeśli masz ochotę na coś szczególnego lub specjalne życzenia, które chcesz wykonać - jesteśmy tylko dzwonkiem, SMS-em lub e-mailem.