Regulamin Domu dla Czworonogów

Rozważasz pozostawienie małego Oskara lub Burka w domu? Nie ma mowy! Weź go ze sobą. Dla zwierząt domowych mamy specjalne zasady.

psi-osowa-sien-palacu

Pod wieloma względami zwierzęta domowe są również członkami rodziny i towarzyszami podróży. W naszym hotelu są dodatkowymi gośćmi, którzy muszą zostać zapowiedzeni z wyprzedzeniem i odpowiednio zakwaterowani.

W związku z tym, z życzliwością przyjmujemy dobrze ułożone psiaki i wymagamy od gości informacji z wyprzedzeniem i przestrzegania zasad naszego domu dotyczących czworonogów.

Zgłoszenie i akceptacja

Proszę wysłać maila na: matt@palacosowasien.pl i powiedzieć nam trochę więcej o zachowaniu i rasie swojego zwierzaka. Pomoże to nam w zapewnieniu optymalnych warunków pobytu pozostałym gościom, a jednocześnie pozwoli nam dostosować pokój dla Ciebie i Twojego czworonoga.

 

W momencie akceptacji Twojego dodatkowego gościa, obowiązuje opłata w wysokości 55 PLN za zwierzaka za noc.

1. Aby zapewnić sobie oraz innym gościom bezpieczeństwo i komfort, każdy z apartamentów ma przewidzianą maksymalną liczbę gości. Każdy z nich ma prawo wziąć ze sobą maksymalnie 2 zwierzaki, po uprzednim otrzymaniu zgody właścicieli obiektu.

2. Ze względów bezpieczeństwa zwierzęta muszą być pod opieką swoich właścicieli, towarzyszyć gościom przez cały pobyt (zarówno w pokoju, jak i na terenie pałacu).

3. W obecności innych osób oraz podczas przebywania w miejscu ogólnodostępnym, prosimy o trzymanie zwierząt na smyczy! W okolicach pałacu znajduje się wiele miejsc na piesze wędrówki, gdzie czworonogi mogą biegać luzem. Chętnie polecimy najlepsze leśne dróżki i i szlaki turystyczne.

4. Wyżywienie: Masz ochotę na wino na zewnątrz? Twój mały przyjaciel może dyskretnie wypoczywać na pałacowym tarasie obok Ciebie. Salon śniadaniowy i winiarnia nie zawsze są odpowiednie dla psów, ale możemy zapewnić obsługę pokoju za symboliczną opłatą.

5. Choć grzeczne, szczekanie może przerwać ciszę i zaklócić spokój. Oczekuje się, że dołożą Państwo starań, aby ograniczyć hałas - w interesie wszystkich gości.

6. Jeżeli chcecie rozpieścić swojego czworonoga, na terenie hotelu są dostępne do wypożyczenia specjalne posłania i koce. Kanapy, łóżka dla gości oraz pościel mogą być używane wyłącznie przez gości - psiaki nie mają na nie wstępu.

7. Gdy jest mokro lub wilgotno, wszystkie psy muszą zostać oczyszczone kocem, zanim będą mogły wejść do hotelu. W tym celu możliwy jest dostęp do piwnicy hotelowej.

8. Twój pies miał mały wypadek? Zdarza się! Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy. W przypadku, gdy wyrządzone zostały szkody, właściciele czworonogów ponoszą odpowiedzialność za ich naprawienie poprzez zwrot kosztów.

Matt ChojnackiComment