2019 – zacznij Nowy Rok z jogą 

SZYK, ELEGANCJA I… ZDROWIE

Zameldowanie: niedziela 27 stycznia 2019 – od godziny 16:00 - Wymeldowanie: czwartek 31 stycznia 2019 – do godziny 14:00 (4 noclegi)

Oferta idealna dla pojedynczych osób, przyjaciół oraz par

Pałac Osowa Sień oferuje niezapomniany wypoczynek wypełniony zajęciami jogi – idealnej zarówno dla ciała jak i duszy. Zajęcia w sali balowej, z widokiem na pałacowy ogród, medytacja w jednym z energetycznych punktów naszego zamku, śniadania inspirowane kuchnią śródziemnomorską, zapewniające energię na cały dzień – tego i wiele więcej doświadczysz korzystając z naszej oferty. Doświadcz jogi – ponadczasowej praktyki ćwiczeń ciała i duszy w eleganckich wnętrzach naszego pałacu, zrelaksuj się i nabierz nowych sił!

Podczas czterodniowego pobytu oferujemy zdrowe, powitalne napoje, sycące śniadania oraz odżywcze sesje jogi w naszej sali balowej, które pozwolą Ci wejść w rok 2019 z nową energią. 

Pałac Osowa Sień to idealne miejsce na odpoczynek i nabranie nowych sił. Odetchnij od wielkomiejskiego zgiełku w naszej zacisznej lokalizacji. Zrelaksuj się podczas długich kąpieli w otoczeniu świec, z dodatkiem soli oraz olejków eterycznych. Spędź wieczór przy ciepłym świetle żywego ognia w naszym kominku w pałacowym salonie, poddaj się lekturze, napij się rozgrzewającej herbaty lub skosztuj jednego z naszych wyśmienitych win. 

Aby dopełnić przyjemności swojego pobytu u nas, skorzystaj z oferowanej przez nas pysznej, zdrowej kolacji, przygotowanej przez naszego nadwornego, greckiego kucharza. Spędź wieczór przy wspólnym stole wraz z innymi miłośnikami jogi.  Kolacja odbędzie się w środę, 30. stycznia, o godzinie 19:00.

Nie zwlekaj z rezerwacją swojego apartamentu! Dla osób rezerwujących przed 15.12.2018 mamy promocyjną cenę – 1599zł/dwie osoby lub 1149zł/osobę!

Posiadasz już rezerwację w naszym zamku? Przedłużenie pobytu wynosi jedynie 195 zł/noc w apartamentach jedno- i dwuosobowych oraz 295zł w apartamentach trzy- i czteroosobowych.

Napoje, przekąski oraz tapas będą dostępne do zamówienia podczas całego pobytu.

Aby dokonać rezerwacji, skontaktuj się z nami już dziś!

jamie@palaceosowasien.com

Matt Chojnacki