Magiczne Święta w Pałacu Osowa Sień

Polecamy 3 noclegi ;)

Oferta idealna dla rodzin, przyjaciół oraz pojedynczych osób

Przeżyj tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w magicznej scenerii Pałacu Osowa Sień. Rozkoszuj się luksusowym apartamentem, Wigilię i Święta (z uczta), i domową atmosferą.

Podczas pobytu zapewniamy wystawne śniadania, darmowy parking, dostęp do Wi-Fi oraz zamkowe wnętrza, w których poczujesz się jak w domu.

W Wigilię - na ucztę w stylu grecko-polski. 

Dzień Bożego Narodzenia spędź niespiesznie, relaksując się w zamkowych wnętrzach - z Brunch.

W wieczor - Święta (z pyszna kolacja).

Serwujemy w jadalni z widokiem na park ze starodrzewiem. Muzyka, szkło i porcelana tworzą idealne tło dla europejskich i lokalnych specjałów.

Zapach ciepłych bułeczek zaprasza gości do bufetu, w której również dania wegetariańskie i substytut mleka krowiego. Wtedy przygotowujemy świeżą kawę. Może mają Państwo ochotę na podwójne espresso?

Co dla dzieci?

Dzieci traktujemy zawsze jak arystokrację. Dla małych baronów i baronowych mamy stylową porcelanę, pościel i pałacowe zabawki. Gry planszowe, piłkarzyki i stary park stanowią dodatkową atrakcję.

Nie zwlekaj z rezerwacją swojego apartamentu! Mamy promocyjną cenę – 1749 zł/dwie osoby lub 1149 zł/osobę (dla 3-noclegi, z Wigilię i Święta Bożego Narodzenia uczta). 

Aby dokonać rezerwacji, skontaktuj się z nami już dziś! Nierefundowane i wymagana wcześniejsza rezerwacja

jamie@palaceosowasien.com

Matt Chojnacki